Načítám

Skladatelé dětem – děti skladatelům

prosinec, 2020

22pro0:00Skladatelé dětem - děti skladatelům„Pod ochrannými křídly a k poctě archanděla Sandalfona“0:00 pořadatel: Společnost českých skladatelů

Popis

„Pod ochrannými křídly a k poctě archanděla Sandalfona“ – archanděla hlubokého klidu a harmonie, pečovatele o hudbu a zvuky,
mistra písně nebes a vedoucího nebeského chóru, který pomáhá archandělu Michaelovi při odstraňování strachu a jeho následků prostřednictvím hudby.

Koncert vysílaný do éteru o vánočních svátcích v rozmezí 22. 12. 2020 – 2. 1. 2021 je sestaven ze zasílaných videonahrávek pořizovaných v domácích podmínkách – a na několik uvolněných dnů i z nahrávek pořízených u klavírů v prostorách škol – doby koronavirové (COVID-19).

V podání dětí a studentů Pražské konzervatoře – Praha 1, SZUŠ Škola pro radost – Praha 5, ZUŠ Bajkalská – Praha 10, ZUŠ „Žerotín“ Olomouc, ZUŠ Uničov Dětského sboru Kampata a Kampalinky – Praha 1 i dětí nacházejících radost z hudby díky soukromé výuce.

Zazní skladby Milady Červenkové, Eduarda Douši, Pavla Jurkoviče, Vadima Petrova, Karla Pexidra, Luboše Sluky, Ctibora Süssera, Hany Švajdové, Jana Vrkoče a Zdeňka Zahradníka.

více

čas

(úterý) 0:00

Místo

YouTube

Sledujte kliknutím na ikonu YouTube v popisu.

pořadatel

Společnost českých skladatelůdb.ahuv@seznam.cz Radlická 99, Praha 5

X
X